Hizmetlerimiz
Satış / Müşavirlik İşlemleri

Alanında uzman ekiplerimizle evrak takibi, noter işlemleri ve aracın bürokratik işlerinin yapılması konularında hizmet sunmaktayız.

Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Aracın güncel piyasa bedelinin belirlenmesi, yapay zekâ destekli ihale platformumuzda yayınlanması, geniş üye portföyümüz sayesinde doğru teklifi toplama, aracın ödeme aşamasına getirilmesi, satış sonrası ihtiyaçlara uygun rakamsal-istatiksel raporlama ve dashboard oluşturma desteklerini gerçekleştiriyoruz.

Sonuç Bilgilendirme

Yapay zekâ destekli ihale platformumuz ve geniş üye portföyümüz sayesinde en doğru ve en güncel sovtaj oranı tespitinin yapılması ve bildirilmesi desteğini sunuyoruz.

Dosya Takip İşlemleri

Aracın ihaleye alınmasından satışına kadar olan süreçte gerekli evrakların takibi, düzenlenmesi, arşivlenmesi ve ihtiyaç halinde raporlanması vb. işlemleri uzman ekiplerimizle birlikte hizmetinize sunmaktayız.

Rayiç Değer Çalışmaları

Marka- Model kontrolleri sonrasında aracın en güncel piyasa bedelinin belirlenmesinde AUTOBUY Otomotiv güvencesi altında en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktayız.

Yapay Zeka

Teknolojinin hayatımıza kattığı ve zorunlu hale getirileceğine inandığımız yapay zekâ teknolojisini yakından takip ederek ihale platformumuza entegrasyonu ve geliştirilmesi ile birlikte doğru sovtaj oranlarının tespiti konusunda alanında bir ilke imza atarak teknolojiyi en doğru şekilde kullanmaktayız.

Çözüm Ortaklarımız
İş birliğimizi güçlü ve güvenilir çözüm ortaklarıyla en üst seviyeye çıkardık.
0216 326 56 56
7/24 İletişim Hattı
HESAP BİLGİLERİ
Autobuy Otomotiv Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi
Garanti Bankası Sefaköy Şubesi
TR97 0006 2000 4320 0006 2882 35
Hızlı Erişim
Şirket Hakkında
Çerez Politikası
K.V.K.K
Mesafeli Satış Sözleşmesi
İhale Sisteminde Giriş
Yeni Üyelik
Bizimle iletişime Geçin
0216 326 56 56
Şerifali Mahallesi Hendem Caddesi No:2/3 İstanbul Ümraniye
Tüm Hakları Saklıdır.2024